Як вибрати службу доставки, немає Нової пошти, Делівері тощо?

- Найчастіше ця проблема може виникати при розбіжності в написанні назви населеного пункту з назвою в базі служби доставки.

Для вирішення необхідно водити назву населеного пункту, без додаткових скорочень (м, с. смт. ...) і в випадаючому списку вибрати свій населений пункт. Найчастіше після цього в полі «варіант доставки» з'явиться необхідна служба. У разі якщо пропонується кілька варіантів написання необхідного населеного пункту, необхідно перебирати із запропонованих варіантів до появи в полі «варіант доставки» необхідної служби.

Як дізнатися номер відстеження посилки?

- Номер відстеження посилки, після відправки, можна побачити в особистому кабінеті (див. зображення нижче) До того ж, після відправки ми відправляємо смс з номером посилки.

Як провести онлайн-оплату повторно?

- У разі якщо процес оплати був не завершений, існує можливість повторного відкриття форми оплати (див. зображення нижче).

* При онлайн-оплаті комісія за платіж не оплачується (за винятком, якщо це не передбачено особистим тарифним планом платника)

Як дізнатися реквізити для оплати.

 - Після оформлення замовлення на вказану електронну пошту буде автоматично відправлено лист із замовленням, та реквізитами для оплати (при онлайн-оплаті або оплаті карткою Visa / MasterCard, реквізити дублюються, на той випадок якщо процес оплати був не завершений). * немає листа, перевірте папку спам.

Як нараховуються знижки?

- До розрахунку приймається найбільша знижка, що діє на момент оформлення замовлення. Знижки не сумуються.

Чи всі позиції є в наявності?

Так, ми є виробниками, всі позиції виготовляються безпосередньо під Ваше замовлення.

Чи можливо виготовити представлену позицію в інших розмірах?

- Виготовлення в інших розмірах можливо.

Виготовляєте Ви на замовлення?

- Ні, ми не виготовляємо на замовлення.

Чи можна виготовити з мого матеріалу?

- Ні, ми виготовляємо всю продукцію тільки з наших матеріалів.

Скільки часу зберігається замовлення?

- Як таких обмежень за термінами зберігання замовлення немає. Замовлення починає формуватися тільки після оплати. Орієнтовно через місяць з моменту оформлення замовлення видаляється (при відсутності зв'язку з замовником).

Чи можна забрати своє замовлення самовивозом?

- Ні, відправка замовлень здійснюється тільки поштовими службами.

Який термін виготовлення замовлень?

- Так як всі позиції виготовляються безпосередньо на замовлення і лише після оплати. Орієнтовний термін виготовлення замовлення, з моменту оплати становить:

для роздрібного замовлення 1-3 робочих дня.