Вся продукція проходить кілька етапів перевірки якості - при виготовленні, сортування і пакування. Всі наші дії спрямовані на виключення будь-якого шлюбу, невідповідності опису і якості.

Ми дуже серйозно ставимося до упаковки товару і робимо все для того, що б виключити будь-який фактор, який може вплинути на якість товару при транспортуванні. У свою чергу, ми несемо відповідальність за замовлення до моменту передачі його в обрану покупцем службу доставки. Подальші питання, пов'язані з втратою, термінами доставки або псуванням вантажу, вирішуються безпосередньо зі службою доставки.

На всі товари, куплені в нашому інтернет – магазині scrapochka.com, поширюється дія Закону України "Про захист прав споживачів".

Згідно статті 9 Закону, товар належної якості (без дефектів) може бути обмінений або повернути до магазину протягом 14 днів, не рахуючи дня купівлі.

Обмін та повернення товарів належної якості здійснюється за рахунок покупця протягом 14 днів з дня продажу за умови збереження товарного вигляду купленого обладнання, упаковки, і наявності документів, що підтверджують факт купівлі.

Зверніть увагу, що до повернення не приймаються товари, втративши товарний вигляд або цілісність упаковки, а також з любими слідами використання та експлуатації.